1 * hěvzdičkové apartmány v Brastad

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Brastad. Najděte si jeden z apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Brastad, kde najdeme města Fossen, Hunnebostrand, Lysekil, Bovallstrand a Gerlesborg.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


11 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 11 1 

1. Brodalen Klätter - Hut 

Foto: Brodalen Klätter - Hut
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
0 %

Featuring free WiFi throughout the property, Brodalen Klätter - Hut is set in Brodalen, 50 km from Trollhättan. Uddevalla is 28 km from the property. Free private parking is available on site. The accommodation features a seating area.

Hotely v okolí Brastad

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Brastad jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Brastad. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Brastad.


2. Apartment Hunnebostrand 

Foto: Apartment Hunnebostrand
Lokalita: Hunnebostrand
Vzdálenost: 6.1 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Featuring accommodation with a terrace, Apartment Hunnebostrand is located in Hunnebostrand. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. The apartment features a TV and 2 bedrooms.


3. One-Bedroom Holiday home in Lysekil 6 

Foto: One-Bedroom Holiday home in Lysekil 6
Lokalita: Lysekil
Vzdálenost: 6.2 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Set in Lysekil, just 1.9 km from Lysekil Bus Station, One-Bedroom Holiday home in Lysekil 6 offers accommodation with free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment has a TV.

Pokoje

Prázdninový domek s 1 ložnicí
osoby709 - 1644 SEK za noc

4. Holiday Home Västra IV 

Foto: Holiday Home Västra IV
Lokalita: Lysekil
Vzdálenost: 6.3 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Holiday Home Västra IV is situated in Lysekil. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment has a TV. The apartment offers a barbecue. Lysekil Bus Station is less than 1 km from Holiday Home Västra IV.


5. Two-Bedroom Holiday home in Lysekil 7 

Foto: Two-Bedroom Holiday home in Lysekil 7
Lokalita: Lysekil
Vzdálenost: 6.8 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Two-Bedroom Holiday home in Lysekil 7 is set in Lysekil. This property is 600 metres from Lysekil Bus Station and features free WiFi. The apartment has 2 bedrooms and a fully fitted kitchen with a microwave and a fridge. A TV and DVD player are provided.


6. Holiday home in Kungshamn 4 

Foto: Holiday home in Kungshamn 4
Lokalita: Kungshamn
Vzdálenost: 8.1 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
50 %

Holiday home in Kungshamn 4 is situated in Kungshamn. This property offers access to a terrace. This apartment comes with a living room and a fully equipped kitchen with a fridge and a stovetop. The property has a sauna.


7. Holiday home in Kungshamn 6 

Foto: Holiday home in Kungshamn 6
Lokalita: Kungshamn
Vzdálenost: 8.4 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Holiday home in Kungshamn 6 is situated in Kungshamn. The accommodation is 40 km from Fjällbacka. The apartment includes a kitchen with a dishwasher and a microwave, as well as a coffee machine. A TV and a DVD player are available.

Pokoje

Studio
osoby538 - 1437 SEK za noc

8. Holiday home in Kungshamn 5 

Foto: Holiday home in Kungshamn 5
Lokalita: Kungshamn
Vzdálenost: 9.0 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday home in Kungshamn 5 is set in Kungshamn and offers barbecue facilities. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment is equipped with a TV.


9. Two-Bedroom Holiday home in Kungshamn 1 

Foto: Two-Bedroom Holiday home in Kungshamn 1
Lokalita: Kungshamn
Vzdálenost: 9.1 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
71 %

Two-Bedroom Holiday home in Kungshamn 1 is located in Kungshamn. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Fjällbacka is 39 km from the apartment.

Pokoje

Rekreační dům se 2 ložnicemi
osoby625 - 1059 SEK za noc

10. Two-Bedroom Holiday home in Kungshamn 2 

Foto: Two-Bedroom Holiday home in Kungshamn 2
Lokalita: Kungshamn
Vzdálenost: 9.1 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Two-Bedroom Holiday home in Kungshamn 2 is set in Kungshamn. The accommodation is 39 km from Fjällbacka. The apartment is fitted with 2 bedrooms and a fully fitted kitchen with a dishwasher and a microwave. Lysekil is 47 km from the apartment.

Pokoje

Rekreační dům se 2 ložnicemi
osoby0 - 0 SEK za noc

11. Holiday home in Kungshamn 7 

Foto: Holiday home in Kungshamn 7
Lokalita: Kungshamn
Vzdálenost: 9.2 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday home in Kungshamn 7 is set in Kungshamn and offers barbecue facilities. The accommodation is 38 km from Fjällbacka. The apartment includes a living room with a TV and a DVD player. The kitchen features a microwave.


11 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 11 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: